1
1
Złocisty Kurczak Info
Amenities
Service options
-
No-contact delivery
-
Delivery
-
Takeaway
-
Dine-in
Accessibility
Offerings
-
Alcohol
-
Beer
-
Coffee
-
Late-night food
-
Small plates
Dining options
-
Lunch
-
Dinner
-
Catering
-
Dessert
Amenities
-
Bar on site
-
Toilets
Atmosphere
-
Casual
Crowd
-
Groups
Planning
-
Accepts reservations
Payments
-
Credit cards
-
Debit cards
-
NFC mobile payments
Children
-
Kids' menu
Best WLM Reviews
Zamówiony burger z frytkami na dowóz.
W burgerze umieszczona przygnita sałata (kilka sztuk), nieświeże pomidory. Dodatkowo opiekane ziemniaki, które były surowe.
Nie polecam, dawniej było nie najgorzej, ale nowy rok przyniósł "pozytywne" zmiany.
Z przyjemnością polecam tę restaurację każdemu poszukującemu niezapomnianego doświadczenia kulinarnego . Od chwili, gdy wkroczyłem przez jej drzwi, zostałem oczarowany nie tylko wyjątkowym smakiem potraw, ale także doskonałą obsługą i przytulną atmosferą. Menu zachwyca różnorodnością i świeżością składników, a każdy kęs jest prawdziwą eksplozją smaków. Personel jest niezwykle życzliwy i profesjonalny, zawsze gotowy doradzić i sprawić, by każdy gość czuł się wyjątkowo. To miejsce, gdzie nie tylko się je, ale także doświadcza pasji i miłości do kuchni. Wrócę tu z pewnością, by delektować się kolejnymi wybornymi daniami i cieszyć się niepowtarzalnym klimatem tego miejsca
Porażka. Nie wiadomo co się na kuchni dzieje, czas oczekiwania na burgera ponad godzina. Przy wydawaniu jedzenia ciągłe pomyłki. Duży burger, sama Bułka z sałatą plus kąski mięsa. Niestety zawiodłem się, nie polecam ????
Bardzo dobre i świeże jedzenie , bardzo fajny przestronny jasny lokal z miłą obsługą , krótki czas oczekiwania , również na zewnątrz są stoliki , ceny bardzo przystępne , byłem kilka razy i polecam ten lokal
Przyszłam z ciekawości, pierwsze wrażenie wystroju dobre.
Wzięłam menu z baru i czekałam aż pojawi się ktokolwiek z obsługi żebym mogła złożyć zamówienie.
Nie doczekałam się. Po kwadransie wyszłam z pustego lokalu.
Smak jedzenia naprwde domowy , szczerze mówiąc chyba nie jadlem w Dębicy z takim smakiem noo moze jednak jedno miejsce jest podobne,w naszym menu byl kotlet schabowy i kotlet szwajcarski,dla dziecka byly Stripsy ,pyszne, tez zdecydowalismy sie na chrzciny dziecka w sali poniżej, 30os, a z tego co rozmawialem z właścicielem usiąść tam moze 40os przy stołach, klimat sali przyjemny bardzo,ogolnie czysto ,świeżo, I jedzenie bardzo dobre. Dziekuje I napewno bede tam częściej zaglądał
BARDZO MIŁE DZIEWCZYNY. PRZYJEMNA OBSŁUGA. PRZEPYSZNE JEDZENIE. WESOŁYCH ŚWIĄT ????????????❤️????????????????????????????????
Zwykły lokal obsługa nijaka. Ceny normalne. Jedzenie podane szybko nawet zbyt szybko bo otrzymany filet był surowy. Plus za saladki bo były świeże